top of page
vega yat kiralama

Hakkımızda

Sudaki zamanınız değerlidir ve unutulmaz olmalıdır.

VEGA sadece bir yat kiralama şirketi değil, eşi görülmemiş müşteri hizmetleri ile sizler için unutulmaz bir yat deneyimi ve daha önce deneyimlemediğiniz organizasyonlar düzenlemeyi taahhüt ediyoruz.

Size başkalarının yaptığı şeyleri, hızlı çevrimiçi rezervasyonu vaat etmiyoruz. Bu bizim çalışma şeklimiz değil ve denizdeki değerli zamanınızı bunlar ile karşılanacağına inanmıyoruz. Sadece internette gezerken rastladığınız bir firma olmak istemiyoruz. Bizimle rezervasyon yapmanızı, sözleşmenizde mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı ve umarım gelecek yıl tekrar gelmenizi istiyoruz. Gerçekten bireysel bir yat kiralama deneyimi tasarlamak için sizi ve sizin için önemli olan şeyleri tanımak istiyoruz. Bir sonraki yatınızı kiralamak istediğinizde aramak istediğiniz bu insanlar; adınızı, tercihlerinizi hatırlayan ve değerlerinizi paylaşan olmak istiyoruz.

istanbulda yat kiralamak

Bizi tercih etmeniz için 6 neden

En iyi hizmet kalitesi

İster bir günlük kiralama veya 2 haftalık bir yolculuk için iletişime geçin, istediğiniz andan inişe kadar aynı hizmet seviyesine sahip olmanızı sağlayacağız. Ek ihtiyaçlarınız için size yardımcı olacak tüm hizmetleri ve ikramları sunuyoruz.

Sizin için 7/24 hizmetinizde

Kiralama rezervasyonunuz yapıldıktan sonra, yat kiralama hizmetinizin her yönünün plana uygun olduğundan emin olmak, ihtiyaçlarınızı tahmin etmek ve gereksinimlerinizi karşılamak için ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İhtiyaçlarınıza en uygun

Sektör hakkında geniş bilgi birikimimizle, odaklanmak için doğru varış noktasını bulmanıza, doğru yatta bulunmanıza ve gezinizin her detayının iyi planlandığından emin olmanıza yardımcı olmaktır.

Eşsiz deneyimler

Yapacağınız her yat organizasyonu, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İster ailenizle, önemli arkadaşlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla bir yat kiralama planlayın, organizasyonları en son ayrıntıya kadar ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacağız.

Güvenebileceğiniz uzmanlar

Kiralama planlaması ve kapsamlı yerel bilgi birikimi konularında yılların deneyimine dayanarak size mümkün olan en iyi hizmet verilecektir. Ayrıca, gittiğiniz her yerde size en güncel önerileri sunmak için benzer düşüncelere sahip yerel uzmanlar ile birlikte çalışıyoruz.

Fiyat garantisi ve şeffaflık

Size her zaman mümkün olan en iyi fiyatları sunacağız. Yat kiralama ve organizasyon fiyatlarının yapılandırılmasında tamamen şeffafız, böylece tam olarak ne için ödeme yaptığınızı bilirsiniz. Tüm fiyatlar, detaylar ve indirimler web sitemizde açıkça listelenmiştir.

vega deneyimli yat kaptanı

VEGA deneyimi

Bizi öne çıkaranlar yalnızca yat organizasyonları ve uzmanlığı değil, her bir gün için zihinlere kazınan inanılmaz anılardır.

Lüksün sadece gemide olduğunuz yatla ilgili olmadığını, sizin için tamamen eşsiz ve kişisel bir şey yaşamakla ilgili olduğunu çok iyi biliyoruz. Arkadaşlarınızla aynı hikayelerle eve gitmenizi istemiyoruz. Bu nedenle, sizin ve bütçenize uygun yat organizasyonlarını tasarlamak için aklınızdakileri tam olarak anladığımızdan emin olmamızın nedeni budur. 

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve bir sonraki yat turunuz için bizi düşündüğünüz için teşekkür ederiz.

bottom of page