top of page

Haftalık Tekne Kiralama

Mavi Yolculuk Turları

GÖCEK - BODRUM - MARMARİS

Türkiye'nin en güzel mavi turları Göcek, Bodrum ve Marmaris'te sizleri bekliyor! 

Klasik ve alışılagelmiş tatillerden sıkıldığınızı biliyoruz. Tatil planınızı tamamen kendiniz yapabildiğiniz, istediğiniz zaman eşsiz Ege Denizi'nin derinliklerine dalabildiğiniz; sayısız koylara demir atabildiğiniz veya gün batımına karşı kahvenizi teknenizde yudumlayabildiğiniz bambaşka bir tatil istediğinizi duyar gibiyiz.

Bodrum mavi tur
x32.png

Dilediğiniz zaman, istediğiniz koyda anılarınızı ölümsüzleştirin.

Denizin sonsuz mavisi, içinizi ısıtan gün batımı, keşfedilecek sayısız koy ve sevdiklerinizle geçireceğiniz harika vakitleri ölümsüzleştirebileceğiniz bir tekne tatiline ne dersiniz?

Kalabalıktan ve şehir gürültüsünden uzak, tamamen kendinize vakit ayırabileceğiniz bu ayrıcalıklı tatilde ekibimizin sizler için sunduğu özel imkanlarla birlikte eşsiz bir tatil yaparken, istediğiniz zaman Göcek koylarında farklı atmosferler yaşamanın keyfini çıkartın.

Teknelerimizdeki Hizmetler

mutfak.png

Mutfak

air-hostess (1).png

Hostes

captain.png

Kaptan

air-conditioner.png

Klima

shower (1).png

Duş

inflatable-boat (3).png

Servis Botu

Türkiye'nin en özel koylarına tanıklık edebileceğiniz ve eşsiz denizlerde yüzme imkanı sağlayabileceğiniz mavi turlar ile sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmenin tam zamanı!

Bölgede 10 metreden 30 metreye kadar tam donanımlı yatlarımızı haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Geniş filomuzla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marmaris Mavi tur

Türkiye'nin en iyi mavi turlarının şimdi keyfini çıkarın!

bottom of page